• body-jet

  Body-jet یک دستگاه لیپوساکشن منحصر به فرد ساخت شرکت Human med آلمان است که از روش (WAL) و تکنولوژی Water Jet برای ساکشن چربی با کمترین عارضه بهره برده و بیش از 12 سال است که به طور وسیعی در کشورهای آمریکا ، کانادا و اروپا، مورد استفاده قرار می‌گیرد. این تکنولوژی به طور انحصاری متعلق به شرکت Human Med بوده و با استفاده از پاشش پالسی و قابل تنظیم آب در بین بافت چربی و به شکل کاملاً کنترل شده و ایمن، سلول‌های چربی را از هم جدا و همزمان ساکشن می‌نماید.
  این دستگاه دارای یک Lipo Collector است. چربی پس از ساکشن وارد Lipo Collector شده و بدون نیاز به سانتریفیوژ جداسازی و غربال می‌شود. چربی‌های بدست آمده دارای بالاترین کیفیت جهت تزریق به سایر اندام‌های بدن همچون سینه، باسن، صورت و … می‌باشد.
  طبق مقالات معتبر علمی، بیش از 87% سلول‌های چربی بدست آمده در این روش زنده بوده و بهترین چربی جهت تزریق با ماندگاری بالا به حساب می‌آید.
  جدیدترین و آخرین تکنولوژی در لاغری می باشد که از تکنولوژی پاشش آب برای برداشتن چربی ها با کمترین عارضه، بهره برده است. این دستگاه ساخت کشور آلمان بوده و دارای FDA از آمریکا و CE از اروپا می باشد. همچنین به مدت بیش از 10 سال به طور وسیعی در کشورهای آمریکا و کانادا و اروپا، مورد استفاده قرار می گیرد. این تکنولوژی به طور انحصاری، متعلق به شرکت Human med می باشد و شرکت مهر آشکار تنها نماینده انحصاری این دستگاه در ایران می باشد.
  همانند شکل زیر، در این تکنیک، با استفاده از پاشیدن آب با قدرت بالا بین چربی های زیر پوست و به شکل کنترل شده و ایمن، سلولهای چربی زیر پوست تکه تکه و جدا می شود و همزمان به داخل دستگاه ساکشن می شود.

  مزیت های دستگاه :

  – کاهش مصرف تامیسنت: در تمامی روشهای لیپوساکشن، قبل از عمل ساکشن، حداقل 3 الی 4 لیتر تامیسنت در ناحیه مورد نظر تزریق می شود که حجم بالا می تواند عوارض زیادی از جمله مسمومیت و سروما و به هم خوردن الکترولیته بدن را می تواند به همراه داشته باشد اما در دستگاه بادی جت بین 800 سی سی تا 1 لیتر تامیسنت استفاده می شود که از عوارض آن می کاهد.
  – کمترین آسیب به بافت: در این روش با اسپری آب، سلولهای چربی با حداقل آسیب از بافت جدا می شود که نسبت به تمامی روشهای ساکشن موجود که با ضربه به بافت یا ایجاد حرارت سبب لیز کردن چربی می شود، آسیب کمتری را ایجاد می نماید.
  – ماکزیمم ترشح بعد از عمل تا 24 ساعت می باشد و نیاز به ماساژ جهت خارج کردن مایع موجود نمی باشد.
  – حداقل تغییر در الکترولیته و هموگلوبین خون قبل و بعد از عمل
  – برداشت چربی با دقت و ظرافت بالا
  – برداشت سلول چربی به صورت زنده و امکان تزریق مجدد
  – بدون نیاز به بیهوشی
  – درد کمتر، خونریزی کمتر، ریکاوری سریع بیمار نسبت به سایر روشها
  – بدون نیاز به دستگاههای جانبی نظیر کمپرسور هوا، پمپ تزریق و ساکشن

 • HYPERION

  دستگاه HYPERION با طول موج 1064 nm ساخت شرکت Laser Optek کره جنوبی یک انتخاب خوب برای برداشت موهای زائد می باشد. این دستگاه مناسب برای تمامی تایپ‌های پوستی و بهترین انتخاب برای تایپ‌های,VI III ,IV,V در مقایسه با دیگر مدل های لیزر همانند Alexandrite وDiode می‌باشد. دلیل برتری Nd:Yag بهAlexandrite ، جذب پایین آن توسط ملانین پوست است که موجب درد کمتر، کاهش احتمال سوختگی و نتیجتاً ایمنی بیشتر در درمان‌های مختلف می‌شود. علاوه بر کاربرد برداشت موهای زائد، دستگاه HYPERIONدر دیگر بیماری ها از جمله قارچ ناخن (fungus)، انواع ضایعات عروقی (vascular) و زگیل (wart)، درمانی قدرتمند را ارائه می‌دهد.

  1- لیزرهای Nd-YAG، متداولترین لیزرهای حالت جامد و از خانواده لیزرهای یاگ می باشند که در آنها نور لیزر توسط یک تک کریستال سخت و درخشان ایتریم-آلومینیوم-گارنت (YAG) حاوی یونهای اضافی عنصر نئودیمیم تولید می شود. طول موج اصلی این لیزر، 1064 نانومتر در ناحیه مادون قرمز است و به طور اختصاصی جذب هموگلوبین خون می شود و در مد پالس و پیوسته مورد استفاده قرار می گیرد. این لیزر از طریق فیبرهای نوری انتقال می یابد و کاربرد آنها در ترمیم ضایعات عروقی، درمان همانژیوم و قارچ ناخن است. همچنین یکی از کابردهای متداول آن از بین بردن موهای زائد در تیپهای پوستی تیره می باشد.
  2- دستگاه لیزر long pulse ND:YAG ساخت کمپانی LaserOptek کره جنوبی دارای تاییدیه FDA آمریکا و CE اروپا و KFDA کره جنوبی با طول موج 1064نانومتر با ماکزیمم انرژی80ژول.
  3- با عرض پالس0.3 تا ms 300 و ماکزیمم توان80 وات .
  4- با فرکانس 1 تا Hz10 و هندپیس با سایز 2 تا mm 20.
  5- امکان درمان بر روی تمامی type های پوستی از جمله پوست های تیره با توجه به جذب پایین طول موج 1064نانومتر توسط ملانین ها و کاهش احتمال سوختگی و ایمنی بیشتر در درمان های مختلف.
  6- توزیع یکسان انرژی در تمامی ناحیه تابش(flat top beam).
  7-مجهز به سیستم Air cooling ساخت کمپانی Zimmer آلمان با مشخصات زیر:
  – قابلیت تولید هوای خنک در داخل منبع تا 70 – درجه سانتی گراد و تولید هوای خنک تا 35- درجه سانتی گراد در هندپیس.
  -قابلیت تنظیم AIR FLOW در 9 حالت ( level 1 up to 9 ) از 100 لیتر در دقیقه تا 1000 لیتر در دقیقه.
  -تولید هوای خنک با فشارhPa 700 تا 1200 .

 • Liposat

  دستگاه Liposat که از تکنیک PAL استفاده می‌نماید یکی از مدرن ترین دستگاه‌های ساکشن چربی در دنیاست. این دستگاه توسط شرکت Moller آلمان طراحی و ساخته شده است و در حال حاضر جدیدترین تکنیک پیکر تراشی (Lipo Sculpture) در ایران به حساب می آید. Liposat برخلاف سایر دستگاه‌هایی که دارای کمپرسور و صدای فراوان می‌باشند با استفاده از میکروموتور پیشرفته ساخت آلمان، وایبرشن مورد نیاز را در کانولا ایجاد می‌نماید و با کمترین میزان لرزش و فشار به کف دست، بافت چربی را همزمان پس از جداسازی، ساکشن می‌نماید. این مهم باعث می‌شود تا برخلاف سایر محصولات مشابه هیچ آسیبی به دست جراح وارد نشده و عمل را به راحتی انجام دهد.
  این دستگاه شامل چهار قسمت‌ اصلی Vacusat جهت ساکشن ، Vibrasat برای جدا‌سازی چربی به وسیله وایبرشن، Liposat Infiltration Pump جهت تزریق همگن تامسنت و Heating Dish برای گرم نگه داشتن محلول تامسنت می‌باشد.
  لیپوست مدرن ترین روش تخلیه چربی های موضعی در دنیاست. این سیستم توسط کمپانی MÖler آلمان طراحی و ساخته شده است و در حال حاضر آخرین تکنیک پیکر تراشی (LipoSculpture) در سال 2016 میلادی به حساب می آید. این دستگاه دارای کلیه استانداردهای معتبر بین المللی نظیر FDA آمریکا، CE اروپا و همچنین دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت جمهوری اسلامی ایران می باشد. این روش با استفاده از تکنیک منحصر به فردی به نام T.L.A در تزریق و سپس با بهره گیری از تکنیک وایبریشن (Vibration) و به کمک مکش میکروسکوپی با حرکات رفت و برگشت در خط مستقیم (با فرکانس کمتر از 20Hz) عمل می کند. در نتیجه این تکنیک باعث تخلیه چربی به صورت همگن و یکنواخت می شود.
  لیپوست سرشار از حس رضایت برای پزشک و بیمار می باشد.
  کاربردهای ویژه دستگاه لیپوست
  Infiltration سیستم تزریق یکنواخت لیپوست، که با استفاده از این تکنیک (TLA) شما قادر خواهید بود محلول تامسنت را مستقیم به بافت چربی بیمار تزریق کنید (قابل تنظیم بین 50 تا 300 میلی لیتر در دقیقه) در نتیجه باعث پخش سریع و همگن محلول تامسنت در تمام نقاط می شود. لیپوست با استفاده از ویژگی منحصر به فرد خود محلول تامسنت را متناسب با دمای بدن به صورت ثابت نگه می دارد. که این امر باعث افزایش زمان بی حسی و ایمنی و آرامش بیمار می گردد. از ویژگی مهم دیگر این دستگاه، بکار گیری (Vibrasat) تکنیک وایبریشن به همراه ساکشن (مکش میکروسکپی) با حرکات رفت و برگشت کانولا در یک خط مستقیم و با فرکانس کمتر از 20 Hz باعث تخلیه چربی به صورت همگن و یکنواخت می شود. در نتیجه پزشک نیازی به وارد کردن فشار برای حرکت کانولا ندارد، بنابراین با دقت بالاتری کار انجام می گردد.

  مزیت های ویژه دستگاه Liposat
  1. بهره گیری از Infiltration جهت تزریق یکنواخت محلول تامسنت
  2. پخش سریع و همگن محلول تامسنت در تمامی نقاط مورد نظر
  3. ویژگی تنظیم دمای محلول، متناسب با دمای بدن بیمار
  4. ساکشن میکروسکپی و ترکیب با Vibration
  5. تخلیه چربی به صورت یکنواخت
  6. عملکرد دستگاه به صورت الکتریکی و بدون صدا
  7. کارایی بسیار آرام و روان
  8. کاهش ضربات به کف دست، به دلیل فشار لرزش پایین در داخل هندپیس، نسبت به دستگاه های مشابه
  9. عدم نیاز به بیهوشی
  10. کاهش درد و عوارض احتمالی جانبی بعد از انجام درمان
  11. وزن پایین هندپیس و طراحی آناتومیک آن
  12. بدون نیاز به دستگاه های جانبی نظیر کمپرسور هوا، پمپ تزریق و ساکشن

  مشخصات فنی دستگاه Liposat
  1. فشار Infiltration پمپ بین 50 تا 300 میلی لیتر در دقیقه
  2. تنوع در انتخاب پارامترها که نتیجه آن صرفه جویی در زمان می باشد
  3. دارای ویژگی گرم کننده محلول تامیسنت (Heating Dishes)
  4. قدرت ویبراست قابل تنظیم بین 3000 تا 5000 ویبره در دقیقه
  5. کارکرد ویبراست با فرکانس پایین تر از 20
  6. مکش به صورت میکروسکوپی
  7. حرکت مستقیم رفت و برگشتی کانولا در راستای محور
  8. قابلیت استریل کلیه ابزارهای تشکیل دهنده دستگاه
  9. یکبار مصرف بودن لوازمات جانبی

 • MeDioStar Alex

  دستگاه MeDioStar Alex نسل جدید لیزر‌های Alexandrite است که با بهره‌گیری از دانش اپتیک شرکت ZEISS و مهندسی شرکت Asclepion آلمان توانسته خود را به عنوان یک لیزر Alexandrite با کیفیت بالا معرفی نماید.
  MeDioStar Alex به دلیل جذب بالای طول موج (755 nm) در ملانین، حتی موهای نازک و روشن را می‌تواند با نتایج فوق‌العاده از بین ببرد.
  این دستگاه با بهره‌گیری از مد Smooth Pulse امکان درمان سریع و بدون درد را نسبت به سایر دستگاه‌های مشابه فراهم می‌نماید.
  از دیگر مزایای این دستگاه حذف کامل هزینه های مربوط به قطعات مصرفی می باشد.
  سیستم کولینگ هوشمند اتوماتیک تعبیه شده بر روی هندپیس MeDioStar Alex ضمن کنترل نمودن حرارت پوست، مانع بالا رفتن دمای سطح پوست و سوختگی می‌شود.
  1-این نوع لیزر از نوع نیمه هادی (دیود) می باشد و در محدوده مادون قرمز است. از کریستال مواد نیمه هادی با ابعاد بسیار کوچک به عنوان ماده فعال استفاده می شود. مهمترین و معروف ترین مواد مورد استفاده در ساخت این نوع لیزر، گالیم، آرسنیک، آلومینیوم و ایندیم می باشند که به صورت کریستال رشد داده می شوند. با این لیزر می توان انواع طول موج های مختلف تولید نمود که هر طول موج با توجه به کروموفور هدف دارای کاربرد خاص می باشد.
  طول موج 755 نانومتر: با توجه به جذب بالای ملانین در این طوج موج، بهترین گزینه در برداشت موهای زائد برای پوست های روشن می باشد.
  2-دستگاه Medio Star Next Pro ساخت کمپانی Asclepion آلمان دارای تاییدیه FDA آمریکا و CE اروپا,با انرژی 200j و توان 2400wو عرض پالس 20-400ms .
  3-قابلیت اتصال هندپیس های ذیل به دستگاه:

  -هندپیس Alex: دارای طول موج 755nm با تکنولوژی دیود و spot size=1.4cm² و قابلیت افزایش فلوئنس تا35j/cm² , دارای 15/000/000 شات گارانتی در سال اول و قابلیت تمدید گارانتی در سال های بعد.
  نکته مهم: با بهره گیری از تکنیک لیزر دیود، تمامی هزینه های مربوط به قطعات مصرفی و خدمات پس از فروش دستگاه نسبت به سایر لیزرهای Alexandrite کاملا حذف می گردد.

  -هندپیس Standard: دارای طول موج 810nmو 940nm به صورت همزمان و spot size=1.4cm² و قابلیت افزایش فلوئنس تا 47j/cm² ,دارای 15/000/000 شات گارانتی در سال اول و قابلیت تمدید گارانتی در سال های بعد.
  -هندپیس XLL:این هندپیس با مساحت 9.1cm² بزرگترین هندپیس دیود ساخته شده تا به امروز می باشد. این هندپیس همزمان دو طول موج 810nmو940nm را تولید می نماید.ماکزیمم فلوئنس این هندپیس 20j/cm² و دارای 5/000/000شات گارانتی در طول سال اول می باشد و این گارانتی در سال های بعد قابل تمدید می باشد.
  -هندپیس XLS: دارای دو طول موج 940nmو 810nm به صورت همزمان و spot size=3cm² وماکزیمم فلوئنس 60j/cm² می باشد.این هندپیس دارای 5/000/000 شات گارانتی در طول سال اول می باشد و این گارانتی در سال های بعد قابل تمدید است.
  -هندپیسVascular: دارای طول موج 940nm و spot size=0.12cm² می باشد.ماکزیمم فلوئنس این هندپیس 210j/cm² می باشد.
  4- قابلیت افزایش فرکانس تا 12 HZ در هندپیس های XLS و Alex و ST و HP جهت انجام hair removal با سرعت بسیار بالا.
  5- قابلیت افزایش فرکانس از 5 Hz تا 10 Hz در هندپیس های XLLو VAS.
  6-مجهز به سیستم کولینگ تماسی با دمای 4⁰C.
  7-دارای کولینگ تماسی 360°در هندپیس های XLL و XLS.
  8-امکان تنظیم دمای کولینگ تماسی در سه حالت cold , medium , warm و کنترل اتوماتیک دمای کولینگ توسط دستگاه با استفاده از سنسور دمای تعبیه شده در هندپیس های این دستگاه.
  9-ترکیب دو طول موج 810nm و 940nm در هندپیس های این دستگاه امکان انجام hair removal برای type های پوستی مختلف از جمله پوست های تیره را برای پزشک فراهم می نماید.

 • MeDioStar ST

  • دستگاهMeDioStar ST مناسب ترین راه حل برای کاربران است که می‌خواهند Hair removal را با تکنولوژی پیشرفته شروع کنند. این دستگاه با اطمینان بالا و کاربری ساده و آسان می‌تواند حس اعتماد به نفس را با پیشرفته ترین تکنیک Hair removal برای کاربران فراهم آورد.
   این دستگاه با تلفیق دانش مهندسی شرکت Asclepion آلمان و دانش اپتیک شرکت ZEISS به بازار عرضه گردیده و از اینرو دارای بالاترین سطح کیفیت در میان رقبا می باشد.
   MeDioStar ST قادر است که با تابش همزمان دو طول موج (810 nm , 940 nm)، ضمن از بین بردن فولیکول‌ها در عمق‌های مختلف، عروق تغذیه کننده آنها را نیز منعقد نموده و در نتیجه موهای زائد به صورت موثر و ماندگار از بین می‌روند.
  • 1-این نوع لیزر از نوع نیمه هادی (دیود) می باشد و در محدوده مادون قرمز است. از کریستال مواد نیمه هادی با ابعاد بسیار کوچک به عنوان ماده فعال استفاده می شود. مهمترین و معروف ترین مواد مورد استفاده در ساخت این نوع لیزر، گالیم، آرسنیک، آلومینیوم و ایندیم می باشند که به صورت کریستال رشد داده می شوند. با این لیزر می توان انواع طول موج های مختلف تولید نمود که هر طول موج با توجه به کروموفور هدف دارای کاربرد خاص می باشد.
   طول موج 810 و 940 نانومتر: با توجه به جذب بالای ملانین در این طوج موج، بهترین اثر در برداشت موهای زائد را دارد. همچنین از این طول موج در درمان آکنه و جوانسازی استفاده می شود.
   2-دستگاه Medio Star Next Pro ساخت کمپانی Asclepion آلمان دارای تاییدیه FDA آمریکا و CE اروپا , با انرژی 200j و توان 2400wو عرض پالس 20-400ms .
   3-قابلیت اتصال هندپیس های ذیل به دستگاه:
   -هندپیس Standard دارای طول موج 810nmو 940nm به صورت همزمان و  spot size=1.4cm²  و قابلیت افزایش فلوئنس تا 47j/cm² ,دارای 15/000/000 شات گارانتی در سال اول و قابلیت تمدید گارانتی در سال های بعد.
   -هندپیس Alex دارای طول موج 755nm با تکنولوژی دیود و spot size=1.4cm² و قابلیت افزایش فلوئنس تا35j/cm² , دارای 15/000/000 شات گارانتی در سال اول و قابلیت تمدید گارانتی در سال های بعد.
   نکته مهم: با بهره گیری از تکنیک لیزر دیود، تمامی هزینه های مربوط به قطعات مصرفی و خدمات پس از فروش دستگاه نسبت به سایر لیزرهای Alexandrite کاملا حذف می گردد.-هندپیس XLL:این هندپیس با مساحت 9.1cm² بزرگترین هندپیس دیود ساخته شده تا به امروز می باشد. این هندپیس همزمان دو طول موج 810nmو940nm را تولید می نماید.ماکزیمم فلوئنس این هندپیس 20j/cm² و دارای 5/000/000شات گارانتی در طول سال اول می باشد و این گارانتی در سال های بعد قابل تمدید می باشد.
   -هندپیس XLS: دارای دو طول موج 940nmو 810nm به صورت همزمان و spot size=3cm² وماکزیمم فلوئنس 60j/cm² می باشد.این هندپیس دارای 5/000/000 شات گارانتی در طول سال اول می باشد و این گارانتی در سال های بعد قابل تمدید است.
   -هندپیسVascular: دارای طول موج 940nm و spot size=0.12cm² می باشد.ماکزیمم فلوئنس این هندپیس 210j/cm² می باشد.
   4- قابلیت افزایش فرکانس تا 12 HZ در هندپیس های XLSو Alex و ST و HP جهت انجام hair removal با سرعت بسیار بالا.
   5- قابلیت افزایش فرکانس از 5 Hz تا 10 Hz در هندپیس های XLLو VAS.
   6-مجهز به سیستم کولینگ تماسی با دمای 4⁰C.
   7-دارای کولینگ تماسی 360°در هندپیس های XLLوXLS.
   8-امکان تنظیم دمای کولینگ تماسی در سه حالت cold , medium , warm و کنترل اتوماتیک دمای کولینگ توسط دستگاه با استفاده از سنسور دمای تعبیه شده در هندپیس های این دستگاه.
   9-ترکیب دو طول موج 810nm و 940nm در هندپیس های این دستگاه امکان انجام hair removal برای type های پوستی مختلف از جمله پوست های تیره را برای پزشک فراهم می نماید.
 • Multidiode Surgical 30

  دستگاه Multidiode Surgical 30 آخرین نو‌آوری شرکت Intermedic اسپانیا در زمینه تولید لیپو لیزر است که علاوه بر دقت بالا، ایمنی لازم را برای پزشک و بیمار فراهم نموده است.
  لیزر (980 nm) با اثر حرارتی موجب تخریب سلول‌های چربی شده و بافت چربی را به حالت مایع در می‌آورد، این اثر حرارتی لیزر از یک سو باعث انعقاد عروق کوچک میان بافتی شده و خونریزی را کاهش داده و از سوی دیگر در سطح پوست باعث تحریک کلاژن و نهایتاً تایتنینگ پوست می‌گردد.
  این دستگاه دارای دو مزیت منحصر به فرد نسبت به سایر لیزرهای دیود است. مزیت اول استفاده از تکنولوژی In Sensor در داخل هندپیس دستگاه می‌باشد که خطر سوختگی بیمار در حین عمل را از بین می‌برد این تکنولوژی باعث می‌شود تا در صورت توقف حرکت دست پزشک در هنگام عمل، تابش لیزر متوقف شده و از تمرکز حرارت در یک نقطه که باعث ایجاد سوختگی می‌شود جلوگیری می‌نماید. مزیت دوم استفاده از سنسور اندازه‌گیری انرژی خروجی در حین عمل می‌باشد و همواره می‌توان از میزان انرژی خروجی لیزر در هندپیس مطلع بود.
  دستگاه Multidiode Surgical 30 علاوه بر مد LipoLaser دارای مدهای Surgical ، Endo Vascular و Precutenecus می‌باشد.
  1-دستگاه diode laser ساخت کمپانی InterMedic اسپانیا دارای تاییدیهFDA آمریکا و CE اروپا, با طول موج 980nm و توان  1 تا 30 وات.
  2-دارای مدهای CW, single pulse , repeat pulse.
  3-مجهز به هندپیس In sensor جهت انجام لیپولیز با ضریب اطمینان بالا :همانطور که می‌دانیم یکی از عوارض اکثر دستگاه های لیپولیزر خطر ایجاد نکروز و سوختگی در سطح پوست بیمار است که معمولا این عارضه زمانی ایجاد می‌شود که حرکت دست پزشک برای چند لحظه متوقف شده و تابش مداوم نور لیزر به یک ناحیه موجب ایجاد سوختگی و نکروز می‌شود. در این دستگاه با استفاده ازIN SENSOR با متوقف شدن حرکت دست پزشک تابش لیزر نیز به صورت خودکار متوقف می‌شود و خطر سوختگی حذف خواهد شد.
  4- سنسور کالیبریشن: یکی از مزایای این دستگاه تعبیه سنسوری است که توان نور لیزر خروجی از فیبر را اندازه گیری می‌کند. دلیل استفاده از این سنسور این است که با وجود در نظر گرفتن سنسوری برای چک کردن توان خروجی از داخل دستگاه ممکن است توان نور لیزر خروجی از فیبر با توان اندازه گیری شده در داخل دستگاه یکسان نباشد و به دلیل احتمال وجود مشکل در فیبر انتقال دهنده نور لیزر توان خروجی بیشتر یا کمتر از میزان تنظیم شده باشد. بنابراین با چک کردن توان خروجی فیبر می‌توان از بروز عوارض جانبی مانند نکروز و یا کاهش اثر بخشی درمان به دلیل پایین بودن توان خروجی از فیبر جلوگیری کرد.
  5-قابلیت استفاده در general surgery, dermatology, endo vascular , lipolaser با چهار نرم افزار مختلف و کانولا و فیبر های تخصصی.
  6-مجهز به دایود کم توان جهت ایجاد پرتو راهنما.
  7-دارای برنامه های مورد نیاز جهت انجام لیپولیز بصورت پیش فرض در داخل نرم افزار دستگاه برای تعیین مقدار انرژی و توان لازم لیزر برای درمان هر ناحیه مختلف.
  8-مجهز به دماسنج مادون قرمز جهت کنترل دمای سطح پوست توسط پزشک حین انجام عمل.
  9- MULTI DIODE SURGERY 30 با در نظر گرفتن مد مخصوص جراحی در نرم افزار خود و تعبیه هندپیسی مجزا و همچنین پروتکل درمانی مشخص، می‌توان بیماری‌هایی مثل Hypertrophic scars, cheloids Warts و Hemangioma plane را درمان نمود.